Puszcza Notecka na weekend z dzieckiem

Jeśli szukacie świetnego miejsca na wycieczkę z dzieckiem w odległości zaledwie godziny drogi od Poznania, to nie zwlekajcie z rezerwacją miejsca w Chacie Miłkowskiej. Terminy znikają jak ciepłe bułeczki, ale nic dziwnego! Byliśmy, sprawdziliśmy i wróciliśmy zachwyceni!

Chata Miłkowska to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi – nie dość, że nie brakuje żadnych potrzebnych dziecięcych sprzętów, jedzenie jest dopasowane pod gusta tych najbardziej wymagających smakoszy, to na dodatek dzień jest wypełniony atrakcjami na świeżym powietrzu.

W agroturystyce mieszka całkiem pokaźne stadko zwierzaków – kózki (urocza rasa kóz anglonubijskich), króliki kury, konie, owce, psy i kot. A jak wiadomo – przy zwierzakach jest co robić. Dzieciaki poznają tu życie na farmie od podszewki – składniki na śniadanie mogą zdobyć samodzielnie – mleko prosto od kozy i jajka z kurnika.

Poza tym w ramach atrakcji jest też karmienie zwierząt, jazda konna, spacer z kozami i przejażdżka bączkiem po lesie. Aż trudno znaleźć czas na wyprawę do Puszczy, bo to właśnie na skraju Puszczy Noteckiej znajduje się to gospodarstwo agroturystyczne.

Las przepiękny, pełen grzybów i odludny. Idealny na naładowanie akumulatorów i aromaterapię, bo pachnie obłędnie. Można tu także zwiedzić ciekawe miejsca – polecamy Zamek w Goraju.

Polecam to miejsce, szczególnie dla rodzin z dziećmi. My wracamy do Miłkowskiej Chaty za rok, a do Puszczy Noteckiej na pewno jeszcze wcześniej, bo jest jeszcze apetyt na więcej!

Puszcza Notecka
Tajemnicza ambona w środku lasu
Puszcza Notecka
Oczopląs leśny
Puszcza Notecka
Uwielbiam jesienne kontrasty i spacery w lesie
Rekordowy sezon na grzybobranie (2020)
Puszcza Notecka Zamek Goraj
Zamek Goraj
Puszcza Notecka Zamek Goraj
W zamku w Goraju mieści się Zespół Szkół Leśnych – taki jest widok z sali lekcyjnej
Wow – jaki fajny deszcz!
Puszcza Notecka
I zwierzyna jakaś biega!
Urocze kózki anglonubijskie z charakterystycznymi uszami
Nie ma nudy – trzeba nakarmić króliki!
Na maluchy tuż przy placu zabaw czeka też innego rodzaju stadko
Kózki rączo wracają ze spaceru na włościa


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *